ZAUFALI NAM

 

  1. Prowadzenie kompleksowego audytu wewnętrznego w Prokuraturze Okręgowej w Radomiu, skupiającego się na ocenie efektywności wewnętrznych procesów kontrolnych, zarządzania ryzykiem oraz zgodności działań z obowiązującymi przepisami. Audyt obejmował m.in. analizę procesów postępowania z dowodami rzeczowymi, procesów kontroli zarządczej oraz systemów informatycznych.
  2. Prowadzenie kompleksowego audytu wewnętrznego w Prokuraturze Okręgowej w Lublinie, skupiającego się na ocenie efektywności wewnętrznych procesów kontrolnych, postępowania z dowodami rzeczowymi, zarządzania ryzykiem oraz zgodności działań z obowiązującymi przepisami. Audyt obejmował m.in. analizę procesów zarządzania dokumentacją, procedur zakupowych oraz systemów informatycznych.
  3. Prowadzenie kompleksowego audytu wewnętrznego w Sądzie Okręgowym w Radomiu, skupiającego się na ocenie efektywności wewnętrznych procesów kontrolnych, zarządzania ryzykiem oraz zgodności działań z obowiązującymi przepisami. Audyt obejmował m.in. analizę procesów zarządzania dokumentacją, funkcjonowania Systemu Losowego Przydziału Spraw, procedur zakupowych oraz systemów informatycznych.
  4. Prowadzenie kompleksowego audytu wewnętrznego w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska w Lublinie, skupiającego się na ocenie efektywności wewnętrznych procesów kontrolnych, zarządzania ryzykiem oraz zgodności działań z obowiązującymi przepisami. Audyt obejmował m.in. analizę procesów zarządzania dokumentacją, procedur zakupowych oraz systemów informatycznych.
  5. Audyt skoncentrowany był na kluczowych obszarach działalności Starostwa, takich jak zarządzanie mieniem powiatowym, procesy inwestycyjne oraz realizacja zadań publicznych. W ramach audytu przeprowadzono analizę procedur operacyjnych, ocenę skuteczności mechanizmów kontroli finansowej oraz weryfikację zgodności działań z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zalecenia wynikające z audytu miały na celu nie tylko poprawę efektywności i transparentności wewnętrznych procesów, ale również wzmocnienie nadzoru nad realizacją zadań i optymalizację wykorzystania zasobów publicznych. Działania te przyczyniły się do wzrostu zaufania społecznego oraz lepszego zarządzania ryzykiem w jednostce.
  6. Realizacja audytu wewnętrznego w Urzędzie Miasta Dęblin, zgodnie z ustalonym na rok planem audytowym, była ukierunkowana na dokładną rewizję wewnętrznych mechanizmów kontrolnych i procedur operacyjnych. Celem audytu było wyłonienie obszarów podwyższonego ryzyka, ocena efektywności implementowanych kontroli oraz sugerowanie ulepszeń mających na celu zwiększenie transparentności i efektywności działań urzędu.
  7. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku – audyt Projektu „Elucidation of the role of individual intramuscular lipid intermediates in fat-induced insulin resistance realizowany w ramach programu TEAM Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 (PO IR), Oś IV: Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego, Działanie 4.4: Zwiększanie potencjału kadrowego sektora B+R.
  8. Uniwersytet Medyczny w Białymstoku – audyt projektu: Międzynarodowe interdyscyplinarne studia doktoranckie w zakresie  biologii medycznej i biostatystyki. Szkolenia w zakresie badań opartych na technologiach wielkoskalowych i wsparcie kariery młodych naukowców przez mobilność międzynarodową i sektorową.
  9. Główny Instytut Górnictwa – audyt projektu „Wielowarstwowa folia do konserwacji pasz na bazie odpadów z procesu recyklingu folii rolniczych o niskim wpływie na środowisko w całym cyklu życia” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020.
  10. Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy – audyt projektu ,,Kierunki wykorzystania oraz ochrona zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich w warunkach zrównoważonego rozwoju” realizowany w ramach Programu ,,Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo”.
  11. Gdański Uniwersytet Medyczny – audyt Projektu „Terapia komórkowa w oparciu o namnożone sztuczne limfocyty regulatorowe CD4+CD25+CD127” realizowany w ramach Programu Profilaktyka i Leczenie Chorób Cywilizacyjnych.
  12. Politechnika Warszawska – audyt projektu ,,System WDM-PON w technologii fotoniki scalonej”, akronim NIPPON, realizowanego w ramach Programu Badań Stosowanych w ścieżce A.
  13. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach – audyt projektu Strategie protekcyjne przeciwdziałające neurotoksyczności wywołanej działaniem metamfetaminy.
  14. Gmina Drohiczyn – audyt projektu „Budowa nadbużańskiej szerokopasmowej sieci dystrybucyjnej – realizacja I i II etapu” finansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 – 2013 z zakresu osi priorytetowej IV – Społeczeństwo Informacyjne.
  15. Realizacja szkoleń z zakresu kontroli zarządczej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Lublinie skupiała się na podniesieniu świadomości i kompetencji pracowników w obszarze wewnętrznych mechanizmów kontroli, zgodności działań z prawem oraz efektywnego zarządzania ryzykiem. Program szkoleniowy został zaprojektowany tak, aby obejmować kluczowe aspekty kontroli zarządczej, w tym metodologie oceny ryzyka, procedury raportowania oraz techniki monitorowania efektywności wewnętrznych kontroli. Uczestnicy szkoleń zostali wyposażeni w narzędzia i wiedzę niezbędną do identyfikacji i zarządzania ryzykiem w ich codziennej pracy, co ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia wysokiej jakości usług publicznych oraz ochrony zdrowia publicznego.

Zaufali Nam